Akademie VŠEM > Studium VŠEM > Zahájení studia na Akademii VŠEM

Zahájení studia na Akademii VŠEM

Na začátku stuida jsme pro vás připravili řadu tematických setkání, které vám pomohou v orientaci na Akademii VŠEM, napomohou řídit studium efektivně, zodpoví vaše dotazy, seznámí se spolužáky, studijními poradci i vyučujícími a připraví vás na začátek studia!

Nezapomeňte, Informačně poradenské centrum VŠEM je denně k dispozici v případě jakýchkoli dotazů!

Co vás na začátku studia čeká?

Úvod do studia

Úvod do studia

Základní informace pro úspěšný start studia, co musím do kdy splnit, čím ve studiu začít a jaké jsou pro mě důležité termíny? Setkání se studijními poradci, studenty VŠEM i spolužáky. Na úvodu do studia student obdrží mimo jiné studentský průkaz.

  • Termín: pondělí 4.9.2023, 10:00 - 14:00 hod.
Orientace na VŠEM

Orientace na VŠEM

Práce s webem a jak co nejrychleji najít to, co hledám, výukové aplikace a podklady ke studiu, studentský informační systém a jak se v něm rychle zorientovat.

  • Termín: úterý 5.9.2023, 10:00 - 14:00 hod.
Seminář administrace kontrola studia

Seminář administrace kontrola studia

Probereme harmonogram studia, zkoušky, písemné práce, zkrátka všechny povinnosti, které musíte absolvovat pro úspěšnézakončení prvního ročníkku, přehledně na jednom místě.

Připomeneme podmínky zvýhodněných cenových úrovní a poradíme, jak zvládat nejlépe studium i další aktivity. Vše, co můžete v rámci své cenové úrovně čerpat tak, abyste si ze studia na Akademii VŠEM odnesli maximum.

Rozvrh studenta

Rozvrh studenta

Rozvrh pro svůj první měsíc studia naleznete právě zde!

Rozvrh je sestaven v režimu výuky v blocích, aby bylo možné dosáhnout maximální interaktivity výuky, kdy vás s veškerými podrobnostmi seznámíme v rámci úvodních přednášek.

Oběd a seznamování

Oběd a seznamování

Chceme vás co nejlépe poznat a chceme, abyste poznali i vy mezi sebou! Dva dny po sobě se tak budeme seznamovat a prozkoumávat prostory VŠEM.

Nejen přednášky v rozvrhu

Nejen přednášky v rozvrhu

Studium není jen o předmětech, které máte v rozvrhu. Každý měsíc se můžete těšit na desítky různých akcí - workshopů, přednášek osobností Skill-port VŠEM a Hosté VŠEM, exkurzí a skvělou nabídku Praktických aplikací a volitelných předmětů. Studujte to, co vás baví!

IPC VŠEM

IPC VŠEM

Studijní poradci jsou vám k dispozici každý den. Využijte konzultace na začátku studia i v jeho průběhu, nejste na to sami!

Přijít můžete kdykoli bez objednání, nebo se domluvit na konkrétním termínu i zaměření setkání a studijní poradce si pro setkání připraví konkrétní tipy a návrhy pro vaše studium.

Setkání s rodiči

Setkání s rodiči

První informativní setkání s rodiči proběhne v I. polovině října, kdy bude zákonným zástupcům zaslána pozvánka do 30.9.2023.

Seznamovák VŠEM

Seznamovák VŠEM

Prvním společným výjezdem, který nás čeká, je Seznamovák VŠEM! Těšit se na něj můžete v termínu 11. - 13.9.2023.