Akademie VŠEM > Studium VŠEM > Elitní program VŠEM

Čas čtení: 1 min.Elitní program VŠEM

Chcete zkusit pracovat ve velkém korporátu, neziskové organizaci, nebo startupu?

Elitní program VŠEM je nadstandardní vzdělávací a tréninkový program, který se zaměřuje na rozvoj studijně nadaných studentů, kteří projevují aktivní zájem o své studium a budoucí profesní uplatnění, prostřednictvím přednášek z atraktivních oblastí, speciálně navržených pro Elitní program VŠEM a zprostředkování úzké spolupráce s konkrétními společnostmi pro již vybrané pracovní pozice.

Komu je program určen

Elitní program je cílen na studenty, kteří mají motivační, studijní a odborný potenciál, respektive jsou ochotni jej rozvíjet nad rámec svých standardních studijních povinností, které jim následně pomohou s uplatněním na trhu práce již v samotném průběhu studia.

Studium a praxe

Studentům je zprostředkována spolupráce s vybranou společností nebo organizací, jejíž podnikání odpovídá výuce s cílem získání pracovní pozice po ukončení studia na Akademii VŠEM.

  • Studenti získají hlubší odborné znalosti, projdou tréninkem sociálních a manažerských dovedností, blíže se seznámí s praxí úspěšných mezinárodních firem v ČR nebo zahraničí.
  • Každý žák má k dispozici profesní mentoring ze strany manažerů a expertů, individuální přístup učitelů a neustálý kontakt s organizací.
  • Při výuce je kladen důraz na přirozené zapojení přednášejících z podnikové praxe tak, aby měli studenti možnost aplikovat získané teoretické poznatky a znalost, respektive řešit reálné situace, se kterými se budou setkávat ve své profesní praxi.