Čas čtení: 2 min.StartUp VŠEM

StartUp VŠEM je prostorem pro práci, setkávání, inovace, osobní rozvoj a rozvoj podnikání, který podpoří tvůj projekt a napomůže k jeho úspěchu. Možnost získání kontaktů, inspirace novými pohledy i odborného vedení.

Co nabízíme

Naše služby a prostory jsou optimální jak pro coworking a networking v rámci uzavřených nebo otevřených kanceláří, tak pro schůzky, malá jednání nebo velké konference v rámci realizace přednášek, seminářů a školení.

  • Prostory pro tvůj pracovní, profesní, společenský a odborný růst.
  • Možnost realizovat vlastní projekty a získat finanční, odbornou a organizační podporu.

Financování projektů StartUp VŠEM

Možnost pro začínající podnikatele, inovátory nebo investory představuje finanční podpora projektu StartUp VŠEM, která může dosáhnout až do výše 2.000.000 Kč s tím, že hlavním posláním je podpora zajímavých projektů na startu s možností dalšího profesního a osobnostního rozvoje v rámci samotné realizace projektu.

Jak je vybaveno

Moderní design poskytuje skvělé podmínky pro práci, profesní a osobností růst v rámci tvého podnikání ve společnosti aktivních a dynamických lidí.

  • Kompletně zařízené kanceláře s přístupem do společenské místnosti, relax zóny i posilovny.
  • Nestaráš se o provoz, internet, poštu nebo úklid a naopak využíváš výhody sdíleného prostoru v podobě multifunkční tiskárny, wi-fi, asistenčních služeb a skvělé komunitu lidí v rámci StartUp VŠEM