Akademie VŠEM > O VŠEM > Kolegium rektora VŠEM

Čas čtení: 3 min.Kolegium rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM je iniciačním a poradním orgánem Akademie VŠEM. Členy Kolegia rektora VŠEM jsou osborníci z praxe, absolventi VŠEM, akademičtí představitelé a zástupci administrativy školy a odborníci z akademického prostředí.

Činnost Kolegia rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM předkládá návrhy a připomínky ke strategii dalšího rozvoje všech institucí VŠEM. Navrhuje možnosti krátkodobých, respektive dlouhodobých projektů (studentské projekty, studentské stáže, setkání studentů v rámci odborných, společenských a sportovních akcí atp.) a následně se podílí na jejich realizaci.

Členové Kolegia rektora VŠEM

< zpět

Pavel Vosoba

Pavel Vosoba

Člen Kolegia rektora VŠEM

Pavel Vosoba je spolumajitelem největší české poradenské společnosti M.C.TRITON a autorem úspěšných knih Dokonalé služby, Dokonalá manažerská selhání a Dokonalý život.

Společnost M.C.TRITON je česká poradenská společnost, poskytující služby podnikatelům a manažerům. Nabízí služby poradců, trenérů a interim manažerů.Společnost přímo působí na českém, slovenském, ruském a bulharském trhu, projektově pak ve většině zemí Evropy. Společnost řeší potřeby firem zejména v oblasti růstu a zvyšování výkonu. M.C.TRITON je součástí mezinárodní sítě poradenských firem European Independent Consulting Group.