Akademie VŠEM > O VŠEM > Kolegium rektora VŠEM

Čas čtení: 3 min.Kolegium rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM je iniciačním a poradním orgánem Akademie VŠEM. Členy Kolegia rektora VŠEM jsou osborníci z praxe, absolventi VŠEM, akademičtí představitelé a zástupci administrativy školy a odborníci z akademického prostředí.

Činnost Kolegia rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM předkládá návrhy a připomínky ke strategii dalšího rozvoje všech institucí VŠEM. Navrhuje možnosti krátkodobých, respektive dlouhodobých projektů (studentské projekty, studentské stáže, setkání studentů v rámci odborných, společenských a sportovních akcí atp.) a následně se podílí na jejich realizaci.

Členové Kolegia rektora VŠEM

< zpět

Leo Dittmann, MBA

Leo Dittmann, MBA

Člen Kolegia rektora VŠEM

Jednatel společnosti Horton International Czech s.r.o. Aktivně působí jako psycholog, konzultant, trenér a řešitel v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Od roku 1999 se věnuje oblasti HR v rámci působení u společností Dittmann Consulting a Horton International Czech.

Po ukončení střední průmyslové školy  v Praze, studoval obor Finance/ Ekonomie a v roce 2005 získal titul MBA na VŠEM. Během studií absolvoval praxi v bankách a sklářském průmyslu, kariéru zahájil v oddělení logistiky a obchodu spol. Chiquita Banana Company. Později pracoval v ING Bank N.V. na pozici brokera oddělení private banking.