Akademie VŠEM > O VŠEM > Kolegium rektora VŠEM

Čas čtení: 3 min.Kolegium rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM je iniciačním a poradním orgánem Akademie VŠEM. Členy Kolegia rektora VŠEM jsou osborníci z praxe, absolventi VŠEM, akademičtí představitelé a zástupci administrativy školy a odborníci z akademického prostředí.

Činnost Kolegia rektora VŠEM

Kolegium rektora VŠEM předkládá návrhy a připomínky ke strategii dalšího rozvoje všech institucí VŠEM. Navrhuje možnosti krátkodobých, respektive dlouhodobých projektů (studentské projekty, studentské stáže, setkání studentů v rámci odborných, společenských a sportovních akcí atp.) a následně se podílí na jejich realizaci.

Členové Kolegia rektora VŠEM

< zpět

Tomáš Čupr

Tomáš Čupr

Člen Kolegia rektora VŠEM

Český podnikatel Tomáš Čupr, zakladatel služeb Slevomat nebo DameJidlo.cz. Internetový investor. Entrepreneur. Programátor. Investor v Rohlik.cz a Twisto.cz.

V dubnu 2010 zakládá Tomáš Čupr Slevomat, který nyní působí v 7 státech Evropy a jehož značka dává název celé nové byznysové vertikále. O dva roky později rozjíždí DameJidlo.cz, které koncem roku 2014 kupuje globální jednička ve food delivery - Delivery Hero. Na podzim 2014, dva roky od spuštění DameJidlo.cz, startuje svůj nejnovější projekt Rohlik.cz, o kterém sám říká: "Rohlik je zatím nejtěžší projekt, na kterém dělám, ale potenciál je obrovský. I kdyby online utržil jen 5 % toho co kámen, bavíme se o cca 25 miliardách Kč. A troufám si tvrdit, že v potravinách si trh nebude dělit 35 000 e-shopů."