Akademie VŠEM > Aktuality Akademie VŠEM

Aktuality Akademie VŠEM

Skill-Port VŠEM: Výběrová řízení – práce s lidskými zdroji

5. 9. 2022 20:46

Přednáška z cyklu Skill-Port VŠEM s paní Mgr. Ladislavou Fialovou na téma Výběrová řízení – práce s lidskými zdroji, kterou zorganizovala studentka VŠEM, proběhne v budově VŠEM ve středu 7.9.2022 od 17:00h.

  • Mgr. Ladislava Fialová je jednatelka a zakladatelka ALTRO Management Consultants a již 25 let se aktivně pohybuje v oblasti personálního poradenství. Během této doby získala celou řadu cenných zkušeností.
  • Přednáška bude věnována oblasti lidských zdrojů, jak s nimi pracovat apod. Zaměřená taktéž bude na oblast úspěšnosti firmy, výběrového řízení, internímu managementu, stavění týmů a dalším důležitým oblastem, které jsou neopomenutelnou součástí každé úspěšné firmy.
  • Při zakládání podniku je nutné udělat několik zásadních kroků, které napomáhají úspěšnosti dané firmy. Mezi tyto kroky nepochybně zařazujeme hned na začátku právě výběrové řízení, následné stavění konkrétních týmů, práci na firemní kultuře, spokojenosti a další důležité postupy. Těmito oblastmi a také různými úhly pohledu na práci s lidskými zdroji nás provede Mgr. Ladislava Fialová, jednatelka a zakladatelka společnosti ALTRO Management Consultants.

Jdi zpět