Akademie VŠEM > Aktuality Akademie VŠEM

Aktuality Akademie VŠEM

Mind-Power VŠEM: Jak najít svůj smysl života a nikdy ho neztratit

4. 10. 2022 08:12

Přednáška z cyklu Mind-Power VŠEM s paní Evelínou Hettnerovou na téma Jak najít svůj smysl života a nikdy ho neztratit, kterou zorganizoval student VŠEM, proběhne prezenčně v budově VŠEM v úterý 11.10.2022 od 17:30 hod.

  • Evelína Hettnerová je profesionální psycholožka, lektorka a terapeutka. Pomáhá lidem řešit jejich problémy, pracovat na jejich sebevědomí a dosáhnout tak například lepších výsledků v práci. Navštěvuje jí i řada významných manažerů a ředitelů z nadnárodních firem. Řídí se mottem: "Jednou jsem se rozhodla žít kvalitně, šťastně a mít vše, co chci. A tak žiji kvalitně, šťastně a mám co chci."
  • V životě každého z nás občas nastanou nelehké životní situace a pochyby o sobě samém. Přednáška posluchačům rozklíčuje, jak těmto situacím a stavům předcházet a jak se v těchto situacích zachovat. Paní Evelína Hettnerová představí příklady svých klientů, kteří dosáhli úspěchů díky správnému vnitřnímu nastavení. Dále se bude zaobírat tématy jako je poznání sám sebe a vyniknutí silných stránek.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA do 10.10.2022 do 23:59 hod.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube Studium VŠEM do 14 dnů od realizace přednášky.

Jdi zpět