Akademie VŠEM > Aktuality Akademie VŠEM

Aktuality Akademie VŠEM

Mind-Power VŠEM: Jak myslí úspěšní a jak čelit strachu

20. 9. 2022 14:00

Přednáška z cyklu Mind-Power VŠEM s paní Mirkou Rösslerovou na téma Jak myslí úspěšní a jak čelit strachu, kterou zorganizovala studentka VŠEM, proběhne on-line prostřednictvím aplikace MS Teams ve čtvrtek 29.9.2022 od 17:00 hod.

  • Mirka Rösslerová je koučka, spisovatelka a tvůrkyně videí. Je autorkou knihy "Slečna na hlídání", bývalá ambasadorka projektu "Fandi mámám" a momentálně se věnuje svému podnikání a projektu "Vzorec pro život". Pracovala v korporátech v top managementu, než si uvědomila, že chce raději motivovat lidi, aby šli za svými sny, aby se nenechali zlomit strachem, ale stali se tou nejlepší verzí sebe sama.
  • Cesta za úspěchem může být trnitá, když neznáme sami sebe, máme strach a řídíme se pravidly, která nejsou naše. Přednáška bude kombinací motivace, inspirace a návodu, jak se promyslet k úspěchu, jak se na té cestě neztratit, ale naopak objevit. Zároveň je postavena na vlastní zkušenosti člověka, který si prošel cestu životem od úplného dna, až do nejvyšších příček velmi úspěšných firem s miliardovými obraty.
  • Přihlášení na akci prostřednictvím SIS VŠEM/Přihlášení na prezentace/PA do 28.9.2022 do 23:59 hod.
  • Záznam přednášky bude v případě schválení uveřejněn na kanálu YouTube Studium VŠEM do 14 dnů od realizace přednášky.

Jdi zpět