Akademie VŠEM > Aktuality Akademie VŠEM

Aktuality Akademie VŠEM

Influencer night VŠEM

16. 9. 2022 15:06

Zveme vás na Influencer night VŠEM: Přešlapy v influencer marketingu, kterou pro vás připravili advokátka Andrea Voříšková (Pavelcová) a influencer marketing freelancer Ivo Veselý.

Jak najít a vybrat influencery, aby kampaň běžela podle plánu? Na co se zaměřit při spolupráci s influencery? Na co nezapomenout v úvodním briefu? Co si pohlídat ve smlouvě nebo objednávkách? Proč je dobré znát základy regulace reklamy? A co dělat, když se vyskytne nějaký problém? Jak vyhodnotit přínos a výsledky spolupráce s influencery? To vše prakticky a na příkladech českých i světových kampaní!

  • Akce proběhne ve čtvrtek 22.09.2022, od 18:00 hod. v Aule VŠEM a bude přístupná i širší veřejnosti.
  • Andrea Voříšková (Pavelcová) je advokátkou z advokátní kanceláře eLegal, která se věnuje reklamnímu právu, právu v e-commerce a IT. Působila také na pozici marketingového a SEO specialisty v digitální agentuře eVisions a založila několik úspěšných projektů v oblasti fitness, výživy a duševního zdraví.
  • Ivo Veselý pravidelně školí a poskytuje konzultace ve firmách, agenturách i na akademické půdě. Spoluzaložil společnost Kurzeo, platformu s online kurzy, kde mimo jiné realizují i online kurz Právo v influencer marketingu. Dále se podílel na vzniku etického kodexu Férový Influencer a je spoluautorem knihy (NE)JSEM INFLUENCER.

Jdi zpět